myPhone HAMMER 4

Ranking: Najlepsze klasyczne telefony komórkowe 2019

HAMMER to kolejny przedstawiciel klasycznych klawiszowych telefonów komórkowych o podwyższonej wytrzymałości.

myPhone HAMMER 4

HAMMER 4 to już czwarta generacja wytrzymałego telefonu komórkowego polskiej firmy myPhone. HAMMER 4 to niedrogie urządzenie wyposażone w spory 2,8 calowy ekran oraz potężną baterię o pojemności 2000 mAh. Całość jest wodoodporna, co zostało potwierdzone certyfikatem IP68.

Seria HAMMER charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością oferowaną w atrakcyjnej cenie. HAMMER 4 nie zawodzi pod tym względem, a na dodatek dostajemy kilka dodatkowych funkcji.

Urządzenie wyposażone jest w jedno rdzeniowy procesor MediaTek MT6260A o taktowaniu 360 MHz oraz 64 MB pamięci operacyjnej RAM i 64 MB wbudowanej pamięci masowej. Na pokładzie znajdziemy także złącze na karty microSD oraz dwa gniazda na kartę SIM (1x SIM, 1x Micro SIM). Aparat nie zachwyca. Matryca posiada rozdzielczość 2MP i oferuje nagrywanie w skromnej rozdzielczości HVGA (320p). Co ciekawe producent podaje informacje o przysłonie f/2.8.

Czas czuwania to ponad 24 dni. Jak przystało na telefon o podwyższonej odporności użytkownik może skorzystać z latarki.

Do minusów można zaliczyć sporą wagę urządzenia. 172 gramy to tyle samo, co współczesne smartfony z ekranami o przekątnej powyżej 6 cali.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: