myPhone Halo 2

Halo 2 to przystępny cenowo telefon dla seniora oferujacy podstawowe funkcje. Warto zwrócić uwagę na duży wyświetlacz oraz przycisk SOS.

myPhone Halo 2 to telefon komórkowy z klawiszami, który od początku projektowany był z myślą o seniorach. Dzięki temu urządzenie spełnia wszystkie najważniejsze założenia. Halo 2 posiada spory ekran o przekątnej 2,2 cala, na którym wyświetlany jest intuicyjny i wyrazy interfejs z możliwością wyświetlania fotokontaktów.

myPhone Halo 2

myPhone Halo 2

Producent zadbał o dużą czcionkę oraz kontrastową kolorystykę. Całość uzupełniają duże, wyraźne przyciski z wyczuwalnym kliknięciem. Możliwe jest również włączenie asystenta głosowego, który obsługuje język polski.

Telefon komórkowy od myPhone posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 21 dni pracy w trybie czuwania. Producent nie zapomniał również o funkcjach dodatkowych takich, jak Radio FM (które do działania nie wymaga podpiętych słuchawek) oraz latarka.

W zestawie z myPhone Halo 2 znajdziemy również stację dokującą do ładowania, dzięki której nie trzeba męczyć się odpowiednim podłączeniem złącza zasilania.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: