Specyfikacja techniczna

Vpn Przepuszcza VPN (IPSec/PPTP)
www http://www.planet.pl/produkty/szerokopasmowe_routery_internetowe_routery_vpn/routery_soho/1_port_wan/xrt_401d
Wymiary (wys x szer x gł) 30 x 189 x 100
Zapora ogniowa Wbudowany SPI firewall (Native NAT) i system detekcji prób włamań gwarantuje spokojne i pewne działanie, zabezpieczając sieć przed nieproszonymi gośćmi i atakami hakerów. Filtrowanie adresów URL, IP i MAC, programowana w czasie kontrola dostępu.
Zarządzanie Przeglądarka www
Zasilanie Zewnętrzny zasilacz AC 230V / DC 12V
Dmz Funkcja DMZ (jeden adres zewnętrzny) nie tylko wspomaga aplikacje internetowe wymagające dwukierunkowej transmisji, ale również umożliwia serwerom po stronie LAN działać tak, jak niezależne zewnętrzne serwery z dwukierunkową transmisją.
Informacje dodatkowe XRT-401D umożliwia podłączenie Internetu poprzez modem kablowy lub xDSL i jego współdzielenie z użytkownikami sieci LAN. Po wyłączeniu NAT, XRT-401D może pracować jako standardowy statyczny ruter.Firmwere dla routera PLANET XRT-401D pozwala na podział łąc
Kod Producenta XRT-401D
Możliwości Wbudowany klient DDNS daje użytkownikowi pełny komfort w zastosowaniu rutera XRT w środowiskach z dynamicznie zmieniającym się adresem IP. Funkcja UpnP niezwykle ułatwia zarządzanie minimalizując czas poświęcany na konfigurację dla różnych aplikacji.
Porty lan (ilość) 4
Porty lan (typ) RJ45
Porty pozostałe (typ) Brak
Porty wan (ilość) 1
Porty wan (typ) RJ45
Producent Planet
Protokoły routingu Statyczny routing oraz RIP-1/2
Przepustowość 20
Przeznaczenie do : xDSL
QoS -
Typy połączeń PPPoE, DHCP, klient PPTP, stały adres IP, L2TP, SingTel RAS
Virtual Server XRT-401D obsługuje Wirtualne Serwery z funkcją przekierowywania portów w celu wygodnego współdzielenia takich zasobów jak e-mail, serwer FTP czy HTTP do Internetu.
VoIP Nie
OCENY
PARAMETRY TECHNICZNE
WYNIKI TESTÓW