wFirma.pl

Zalety:

  • Rozbudowane oprogramowanie do księgowości online
  • Oferuje wsparcie OCR - samodzielnie uzupełnia dane
  • Możliwość skorzystania z funkcji kadry i płace oraz magazyn

Wady:

  • Brak widocznych wad

Oprogramowanie, które oferuje firmom działającym jako jednoosobowe działalności gospodarcze samodzielne księgowanie dokumentacji. Możemy skorzystać z księgi przychodów i rozchodów, a także wyliczać zobowiązania podatkowe. Aplikacja zapewnia bezpośrednią wysyłkę dokumentów do ZUS i US.

wFirma.pl to tak naprawdę cztery funkcjonalności związane z księgowością, które połączone są w jedną całość. Przede wszystkim możemy korzystać z automatycznego księgowania faktur - również OCR, gdzie wystarczy zrobienie skanu lub zdjęcia, a oprogramowanie samodzielnie uzupełni wszystkie pola związane z danym dokumentem. W przypadku nowych kontrahentów wystarczy wpisać NIP, a pozostałe dane zostaną pobrane z CEiDG. Faktury możemy przygotować w ośmiu różnych językach i dowolnej walucie. Za sprawą systemu magazynowego z kodami GTU możemy zarządzać usługami oraz towarami. Z kolei za pomocą modułu CRM możemy zarządzać projektami.

System mailingowy i SMS przypomina kontrahentom o nadchodzących płatnościach. Oprogramowanie wFirma to także kadry i płace. Jeśli zatrudniamy pracowników możemy wyliczyć listę płac, a także wygenerować dokumenty, umowy i deklaracje. Program pomaga nam w prowadzeniu spraw związanych z pracownikami, w tym ewidencją umów i czasu pracy.

Warto wspomnieć również o możliwościach magazynu online. Aplikacja pozwala na tworzenie zestawień i remanentów, a także wyliczanie zysków. Możemy dokonywać zamówień u dostawców na podstawie rezerwacji. Istnieje również możliwość generowania dokumentów przesyłek. Oprogramowanie wFirma jest zintegrowane z Allegro oraz większością popularnych CMS-ów e-commerce.