3D Artist 2.5.8

3D Artist to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. 3D Artist zostało stworzone przez firmę Imagine Publishing.

Liczba pobrań: 1219
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Imagine Publishing
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

3D Artist to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z 3D Artist dzięki zaangażowaniu pracowników Imagine Publishing.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.8. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Runner's World UK oraz Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia.

Ocena:
Twoja ocena: