4-Wheel & Off-Road 1.1.1

4-Wheel & Off-Road to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. 4-Wheel & Off-Road to aplikacja wprowadzona na rynek przez Source Interlink Media LLC

Liczba pobrań: 754
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Source Interlink Media LLC
Rozmiar: 16 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

4-Wheel & Off-Road to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. 4-Wheel & Off-Road powstało w studiu firmy Source Interlink Media LLC.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.1.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Country Living UK oraz Australian T3: The Gadget Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: