911 & Porsche World Magazine 4.2.5

911 & Porsche World Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. 911 & Porsche World Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Tri Active Media Ltd.

Liczba pobrań: 695
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 12 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

911 & Porsche World Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z 911 & Porsche World Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.2.5 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Newsweek PL oraz DIVE Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: