Abit AB9 Wi-Fi BIOS 1.6

Abit AB9 Wi-Fi BIOS 1.6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Abit.

Liczba pobrań: 530
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Abit
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Abit AB9 Wi-Fi BIOS 1.6 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Abit.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L870D Media Controller Utility 1.0.87.5 for Wi i Philips 190V1SB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista. Kod programu Abit AB9 Wi-Fi BIOS 1.6 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: