Abit AB9 Wi-Fi BIOS 2.0

Abit AB9 Wi-Fi BIOS 2.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Abit.

Liczba pobrań: 1453
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Abit
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Abit AB9 Wi-Fi BIOS 2.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Abit.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Abit AB9 Wi-Fi BIOS 2.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Realtek PCIe GBE Family Controller LAN Driver 8.2.612.2012 for W lub Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Easy Tune6 Utility B12.0801.1 for . Abit AB9 Wi-Fi BIOS 2.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: