Acer Extensa 5230 Notebook Liteon / Conexant Modem Driver 2.1.77

Acer Extensa 5230 Notebook Liteon / Conexant Modem Driver 2.1.77 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Liteon.

Liczba pobrań: 351
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Liteon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Extensa 5230 Notebook Liteon / Conexant Modem Driver 2.1.77 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Liteon.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Acer Extensa 5230 Notebook Liteon / Conexant Modem Driver 2.1.77 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre A51 HLDS GCC-4482B Firmware LV03 for XP/Vista, czy Acer Extensa 5210 Notebook Intel SATA AHCI Driver 7.5.0.1017 for. Acer Extensa 5230 Notebook Liteon / Conexant Modem Driver 2.1.77 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: