Advanced Photoshop 2.5.8

Advanced Photoshop to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Advanced Photoshop zostało stworzone przez firmę Imagine Publishing.

Liczba pobrań: 1282
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Imagine Publishing
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Advanced Photoshop to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Advanced Photoshop to aplikacja wprowadzona na rynek przez Imagine Publishing

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.8. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także Luxe Interiors + Design Magazine oraz K MAG.

Ocena:
Twoja ocena: