A.I.type Keyboard Plus 1.9.6

A.I.type Keyboard Plus to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. A.I.type Keyboard Plus powstało w studiu firmy A.I.type.

Liczba pobrań: 984
Cena/licencja: 13,00 zł
Producent/dystrybutor
A.I.type
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

A.I.type Keyboard Plus to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. Za stworzenie A.I.type Keyboard Plus odpowiedzialna jest firma A.I.type.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.9.6. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić PicsPlay Pro - FX Photo Editor oraz FIFA 12 by EA SPORTS.

Ocena:
Twoja ocena: