Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP

Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Liczba pobrań: 366
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L750 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.12 for W czy ASRock H71M-DGS Intel Smart Connect Utility 1.0.6 Beta for Windo. Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: