Albatron KM780V BIOS 1.30

Albatron KM780V BIOS 1.30 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Albatron.

Liczba pobrań: 274
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Albatron
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron KM780V BIOS 1.30 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Albatron.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Albatron KM780V BIOS 1.30, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Canon imagePRESS C1 PCL5e-c Driver 8.85 x32 lub Dell Alienware Aurora BigFoot Networks Killer LAN Driver 5.0.3.0. Albatron KM780V BIOS 1.30 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: