Albatron PX845PE ProIIS(Silver) Intel Application Accelerator Dr

Albatron PX845PE ProIIS(Silver) Intel Application Accelerator Dr jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 400
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron PX845PE ProIIS(Silver) Intel Application Accelerator Dr to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Albatron PX845PE ProIIS(Silver) Intel Application Accelerator Dr jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sager NP3260 THX TruStudio Audio Driver 1.03.01 for Windows 7 czy Toshiba Satellite L840 Webcam Driver 2.0.3.35 for Windows 7 x64. Aplikacja Albatron PX845PE ProIIS(Silver) Intel Application Accelerator Dr może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: