Albatron PX925X Pro-R VIA LAN Driver 1.9

Albatron PX925X Pro-R VIA LAN Driver 1.9 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma VIA.

Liczba pobrań: 421
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
VIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron PX925X Pro-R VIA LAN Driver 1.9 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy VIA.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Albatron PX925X Pro-R VIA LAN Driver 1.9, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) Wi-Fi Share Utility B12.0216.1 lub Asus K73SD Notebook Azurewave NE155 WLAN Driver 3.01.12.0001. Albatron PX925X Pro-R VIA LAN Driver 1.9 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: