Albatron PXP45 Realtek LAN Driver 5.726 for XP

Albatron PXP45 Realtek LAN Driver 5.726 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 374
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron PXP45 Realtek LAN Driver 5.726 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock FM2A75M-ITX BIOS 1.00 i MSI U160DX Notebook AMI BIOS 1.0D. Programiści REALTEK zadbali, by Albatron PXP45 Realtek LAN Driver 5.726 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: