Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.3

Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Amazon.

Liczba pobrań: 438
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Amazon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.3 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Amazon.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Extensa 5210 Notebook ATI Display Driver 03.00.0624 for Vis i Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Intel Chipset Driver 9.3.0.1019. Programiści Amazon zadbali, by Amazon Kindle Keyboard (B00A) Firmware 3.3 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: