AMD Catalyst Display Driver (with .NET 4.0 Support) 12.11 Beta 4

AMD Catalyst Display Driver (with .NET 4.0 Support) 12.11 Beta 4 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 461
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AMD Catalyst Display Driver (with .NET 4.0 Support) 12.11 Beta 4 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

AMD Catalyst Display Driver (with .NET 4.0 Support) 12.11 Beta 4 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L775 Synaptics Touchpad Driver 15.2.11.1 for W, czy Toshiba Satellite L750 NVIDIA Display Driver 8.17.12.6857 for Wi. AMD Catalyst Display Driver (with .NET 4.0 Support) 12.11 Beta 4 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: