Apple Macbook Pro EFI Firmware 2.9

Apple Macbook Pro EFI Firmware 2.9 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Apple .

Liczba pobrań: 1291
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Apple
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Apple Macbook Pro EFI Firmware 2.9 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Apple .

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Nikon COOLPIX S8000 Firmware 1.1 i Samsung NP300E5C Notebook Intel Display Driver 8.15.10.2618 for . Apple Macbook Pro EFI Firmware 2.9 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: