Appliness 1.0.5

Appliness to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Appliness zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Michaël Chaize.

Liczba pobrań: 890
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Michaël Chaize
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Appliness to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Appliness dzięki zaangażowaniu pracowników Michaël Chaize.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I oraz Parents Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: