Asrock A55M-VS Instant Boot Utility 1.29

Asrock A55M-VS Instant Boot Utility 1.29 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma ASRock.

Liczba pobrań: 155
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASRock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock A55M-VS Instant Boot Utility 1.29 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASRock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock A55M-VS Instant Boot Utility 1.29, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre A53 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge czy Acer Extensa 5410 Notebook Bison Camera Driver 5.0.0.10 for XP. Aplikacja Asrock A55M-VS Instant Boot Utility 1.29 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: