Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for Vista, Windows 7

Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for Vista, Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 381
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for Vista, Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for Vista, Windows 7, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów MSI P67A-C43 BIOS 1.J czy Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Rapid Storage Technology Driv. Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for Vista, Windows 7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: