Asrock B75 Pro3-M Intel Rapid Start Utility 1.0.5

Asrock B75 Pro3-M Intel Rapid Start Utility 1.0.5 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 420
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock B75 Pro3-M Intel Rapid Start Utility 1.0.5 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock B75 Pro3-M Intel Rapid Start Utility 1.0.5, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP G72-b67US Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 9.6. czy dcc400_2k-xp_222_ps.zip. Asrock B75 Pro3-M Intel Rapid Start Utility 1.0.5 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: