Asrock B75 Pro3-M Realtek HD Audio Driver 2.66

Asrock B75 Pro3-M Realtek HD Audio Driver 2.66 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 263
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock B75 Pro3-M Realtek HD Audio Driver 2.66 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz Asrock B75 Pro3-M Realtek HD Audio Driver 2.66, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. WD Drive Manager czy Driver Magician Lite. Asrock B75 Pro3-M Realtek HD Audio Driver 2.66 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: