ASRock B75M BIOS 1.60

ASRock B75M BIOS 1.60 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Liczba pobrań: 275
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock B75M BIOS 1.60 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASRock B75M BIOS 1.60, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell Inspiron 537s PLDS DH-6E2S Firmware 7D12 czy Asrock H61 Pro Intel Chipset Driver 9.2.0.1021. ASRock B75M BIOS 1.60 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: