Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6

Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 600
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock B75M Realtek LAN Driver 6250 for Vista czy Asus P9X79 DELUXE Realtek LAN Driver 5.790 / 6.250 / 7.49 for XP. Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: