ASRock FM2A85X Pro AMD Cool''n''Quiet Driver

ASRock FM2A85X Pro AMD Cool&039;&039;n&039;&039;Quiet Driver to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 307
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock FM2A85X Pro AMD Cool''n''Quiet Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASRock FM2A85X Pro AMD Cool''n''Quiet Driver to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASRock VisionX Series ATI Display Driver 12.6 for XP, czy Toshiba Satellite P770 Intel RST Driver 10.1.2.1004 for Windows . Aplikacja ASRock FM2A85X Pro AMD Cool''n''Quiet Driver może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: