Asrock H61M-PS2 Atheros LAN Driver 1.0.0.45

Asrock H61M-PS2 Atheros LAN Driver 1.0.0.45 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Liczba pobrań: 358
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock H61M-PS2 Atheros LAN Driver 1.0.0.45 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i Acer Extensa 5230E Notebook Conexant Modem Driver 7.62.0.0 for X. Kod programu Asrock H61M-PS2 Atheros LAN Driver 1.0.0.45 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: