Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40

Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Liczba pobrań: 336
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite A660 Intel Rapid Storage Technology Driver 10. czy Brother MFC-J280W Add Printer Wizard Driver 1.07 x64. Aplikacja Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: