Asrock H67M BIOS 2.10

Asrock H67M BIOS 2.10 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Liczba pobrań: 439
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock H67M BIOS 2.10 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asrock H67M BIOS 2.10, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Samsung NP300V5AI Series 3 Notebook Easy File Share Software 1.0 czy Toshiba Satellite A300D Modem on Hold Utility 2.5.53 for XP. Asrock H67M BIOS 2.10 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: