ASRock H71M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows

ASRock H71M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 216
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock H71M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz ASRock H71M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Acer Aspire 5741Z Synaptics Touchpad Driver 14.0.19.0 for Window czy Samsung LN32A550P3F LCD TV Firmware 1005.1. ASRock H71M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: