ASRock P65iCafe Realtek LAN Driver 8002 Beta for Windows 8

ASRock P65iCafe Realtek LAN Driver 8002 Beta for Windows 8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 172
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock P65iCafe Realtek LAN Driver 8002 Beta for Windows 8 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Albatron PX865PE Pro BIOS 1.08a Beta i Toshiba Satellite P755 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Window. Programiści REALTEK zadbali, by ASRock P65iCafe Realtek LAN Driver 8002 Beta for Windows 8 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: