Asrock Z77 Extreme3 AppCharger Utility 1.0.5

Asrock Z77 Extreme3 AppCharger Utility 1.0.5 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma ASRock.

Liczba pobrań: 631
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASRock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock Z77 Extreme3 AppCharger Utility 1.0.5 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ASRock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock Z77 Extreme3 AppCharger Utility 1.0.5, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre S50 SoundBlaster Audigy Audio Driver 5.12.1.2 czy Toshiba Satellite L635 Webcam Driver 1.1.1.15 for XP. Asrock Z77 Extreme3 AppCharger Utility 1.0.5 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: