Asrock Z77 Extreme6 DOS BIOS 2.10

Asrock Z77 Extreme6 DOS BIOS 2.10 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Liczba pobrań: 391
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock Z77 Extreme6 DOS BIOS 2.10 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Oprócz Asrock Z77 Extreme6 DOS BIOS 2.10, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad Edge E330 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6581 for lub Google ADB Testing Interface Driver 1.0.0.0 for XP. Asrock Z77 Extreme6 DOS BIOS 2.10 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: