Asrock ZH77 Pro3 Intel Smart Connect Utility 1.0.6

Asrock ZH77 Pro3 Intel Smart Connect Utility 1.0.6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 430
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock ZH77 Pro3 Intel Smart Connect Utility 1.0.6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asrock ZH77 Pro3 Intel Smart Connect Utility 1.0.6 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Pavilion HDX9000T CTO ATI M76 XT Display Driver 8.42-070914a-, czy HP Pavilion HDX9201XX AuthenTec AES2501 Fingerprint Sensor Drive. Aplikacja Asrock ZH77 Pro3 Intel Smart Connect Utility 1.0.6 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: