Asus K73BR Notebook BIOS 204

Asus K73BR Notebook BIOS 204 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asus.

Liczba pobrań: 294
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asus
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus K73BR Notebook BIOS 204 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L755 Conexant Sound Driver 8.51.1.0a for Windo i Clevo W110ER VIA HD Audio Driver 10.2.00.32.120213 for Windows 7. Aplikacja Asus K73BR Notebook BIOS 204 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: