Asus K73SV Notebook Atheros LAN Driver 1.0.0.35

Asus K73SV Notebook Atheros LAN Driver 1.0.0.35 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Liczba pobrań: 906
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus K73SV Notebook Atheros LAN Driver 1.0.0.35 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asus K73SV Notebook Atheros LAN Driver 1.0.0.35 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Brother MFC-7220 Printer / Scanner Driver A for XP64, czy Lenovo ThinkCentre Edge 72 Realtek Card Reader Driver 6.1.7601.3. Programiści Atheros zadbali, by Asus K73SV Notebook Atheros LAN Driver 1.0.0.35 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: