Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Smart Connect Technology

Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Smart Connect Technology jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Smart Connect Technology to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ECS H61H2-A2 Deluxe (V2.0) Realtek LAN Driver 6.250.908.2011 for i Lenovo ThinkCentre M58 Intel Display Driver 8.15.10.2040 for Vis. Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Smart Connect Technology to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: