Asus Maximus V Formula/ThunderFX Realtek Audio Driver 6.0.1.6657

Asus Maximus V Formula/ThunderFX Realtek Audio Driver 6.0.1.6657 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 142
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus Maximus V Formula/ThunderFX Realtek Audio Driver 6.0.1.6657 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI CX61 0NC Notebook Atheros AW-NB100H WLAN Driver 9.2.0.462 i Toshiba Satellite C640 Wireless LAN Indicator 1.0.3. Kod programu Asus Maximus V Formula/ThunderFX Realtek Audio Driver 6.0.1.6657 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: