Asus Maximus V GENE ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0

Asus Maximus V GENE ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma ASMedia.

Liczba pobrań: 154
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASMedia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus Maximus V GENE ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ASMedia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić 85949-DCC400-Eng-Win2k-20May2008.zip i ColorPlus PDF Printer Driver. Asus Maximus V GENE ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: