Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Management Engine Interface 8.0.0.126

Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Management Engine Interface 8.0.0.126 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 229
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Management Engine Interface 8.0.0.126 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP HDX X16-1370US Premium Notebook NVIDIA Display Driver 8.15.11 i Lenovo ThinkCentre A70 Access Hotkey Driver for USB Keyboard wit. Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Management Engine Interface 8.0.0.126 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: