Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3

Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASUS.

Liczba pobrań: 691
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASUS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus RT-N10U (VER.B1) Wireless Router Firmware 2.1.1.1.46 czy Asus P8Z77-V LK BIOS 0308. Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: