AUTO BILD 2.0.0

AUTO BILD to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Za stworzenie AUTO BILD odpowiedzialna jest firma Auto, Computer & Sport.

Liczba pobrań: 627
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Auto, Computer & Sport
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AUTO BILD to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. AUTO BILD zostało stworzone przez firmę Auto, Computer & Sport.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.0.0. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić The Independent oraz Interview Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: