AutoPrint 3.16

AutoPrint to narzędzie do drukowania w sieci lokalnej, gdy mamy kilka różnego rodzaju drukarek. Wybierze za użytkownika, która najlepiej nada się do druku grafiki, tekstu, itp.

Liczba pobrań: 784
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Reiner Krump
Rozmiar: 2.36 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AutoPrint to narzędzie biurowe, pozwalające wybrać automatycznie odpowiednią drukarkę w sieci lokalnej do poszczególnych typów zadań (wysokiej jakości grafika, tekst, kosztorysy, itp.). Choć program nie ma wydania polskiego, to jego obsługa jest dziecinnie prosta - wystarczy przeciągnąć plik do odpowiedniego folderu, a reszta dzieje się automatycznie. Również starsze aplikacje uruchamiane w środowisku DOS będą działały poprawnie. AutoPrint działa w tle na lokalnej maszynie lub serwerze połączonym siecią LAN. Na takiej maszynie pojawiają się odpowiednie foldery, w zależności od ilości drukarek podłączonych do sieci. Po upublicznieniu tych katalogów każdy użytkownik mający dostęp do sieci może wysyłać dokumenty do druku - wystarczy skopiować dokument w odpowiednie miejsce. AutoPrint wyśle go do drukarki, a następnie go skasuje.

Dzięki AutoPrint możemy drukować grafiki w formatach BMP, JPG, GIF, TIF, wielostronicowe dokumenty Tworzenie i edycja PDF, i inne. Aplikacja po uruchomieniu kryje się w zasobniku system" target="_blank" class="link">systemowym i nie obciąża pamięci komputera.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje AutoPrint

Windows: