Autostarts 1.7.5

Autostarts to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Autostarts zostało stworzone przez firmę Michael Elsdörfer.

Liczba pobrań: 762
Cena/licencja: 6,00 zł
Producent/dystrybutor
Michael Elsdörfer
Rozmiar: 40 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Autostarts to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Autostarts może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Michael Elsdörfer

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.7.5. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić ROM Toolbox Pro oraz Klawiatura SlideIT.

Ocena:
Twoja ocena: