Battery Indicator Pro Zależy od urządzenia

Battery Indicator Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Użytkownicy mogą korzystać z Battery Indicator Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Darshan Computing, LLC.

Liczba pobrań: 681
Cena/licencja: 4,99 zł
Producent/dystrybutor
Darshan Computing, LLC
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Battery Indicator Pro to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Battery Indicator Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Darshan Computing, LLC.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji Zależy od urządzenia. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Jednocześnie z naszej bazy polecamy także FolderSync oraz RealCalc Plus.

Ocena:
Twoja ocena: