Battery Widget? Reborn! Pro 1.0.14/PRO

Battery Widget? Reborn! Pro to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Za stworzenie Battery Widget? Reborn! Pro odpowiedzialna jest firma Tomas Hubalek.

Liczba pobrań: 830
Cena/licencja: 6,49 zł
Producent/dystrybutor
Tomas Hubalek
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Battery Widget? Reborn! Pro to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Battery Widget? Reborn! Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Tomas Hubalek.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.0.14/PRO. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić ABBYY Business Card Reader oraz WiFi File Transfer Pro.

Ocena:
Twoja ocena: