Battle Worlds: Kronos

Battle Worlds: Kronos to futurystyczna strategia czasu rzeczywistego. Mamy do wyboru walkę na rzecz jednej z dwóch frakcji.

Liczba pobrań: 1511
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
KING Art Games
Rozmiar: 555.26 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Battle Worlds: Kronos to strategia turowa osadzona w futurystycznych klimatach. Jak piszą o niej sami twórcy - tak mógłby wyglądać Panzer General, gdyby był tworzony we współczesnych czasach. Gracz dostaje możliwość zabawy singlowej lub w trybie multi. W obu występują dwie frakcje - Yerla, stanowiąca regularne wojsko, a także Residents, czyli partyzanci prowadzący z nią wojnę. Tryb singlowy oferuje kampanię dla każdej z nich - co w sumie daje około 30 godzin rozgrywki, podczas której za pomocą różnorakich jednostek wykonujemy zadane misje. Gameplay w miarę postępów robi się coraz bardziej skomplikowany.

Battle Worlds: Kronos cechuje dobra SI, więc ukończenie kampanii nie jest rzeczą łatwą. W trybie multi możemy grać zarówno w tym samym momencie, co druga osoba, jak też i wykonywać ruchy asynchronicznie. Całość podana jest w udanej oprawie audiowizualnej, o czym można przekonać się, pobierając tą pozycję w wersji demo. Z innych pozycji tego typu można znaleźć na naszych stronach Just Tactics oraz Unity of Command.

Ocena:
Twoja ocena: