Better Homes and Gardens Magazine 2.14

Better Homes and Gardens Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Better Homes and Gardens Magazine powstało w studiu firmy Meredith Corporation.

Liczba pobrań: 589
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Meredith Corporation
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Better Homes and Gardens Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Better Homes and Gardens Magazine zostało stworzone przez firmę Meredith Corporation.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.14 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także British Journal of Photography oraz AGASart.

Ocena:
Twoja ocena: